آموزش بورس

همراه با

تحلیل تکنیکال، مفید تریدر، ناحیه حمایت و مقاومت

با تدریس محمد فاموریان

7 سال سابقه تدریس دوره های ارز دیجیتال در کشور

کاملا کاربردی و عملی

دوره آموزشی بورس

بازار بورس ایران یکی دیگر از بازارهای مالی به حساب می‌آید که از طریق آن می‌توان کسب درآمد کرد. برای کسب درآمد از این بازار نیاز به گذراندن دوره‌های آموزشی است و هر شخص بدون داشتن دانش ترید کردن نمی‌توانند در این بازار موفق به کسب درآمد شوند. با مشاهده دوره آموزشی بورس به راحتی می‌توانید در این بازار کسب درآمد کنید و سرمایه‌تان را تدریجی افزایش دهید.

چرا دوره آموزشی بورس خریداری کنیم؟

برای فعالیت در بازار بورس نیاز به دانش کافی از این بازار است. دانش لازم برای فعالیت در این بازار را نمی‌توان از طریق مطالعه مقالات آموزشی به سرعت یاد گرفت. از این رو برای این که بتوان به سرعت در این بازار موفق ظاهر شد بهتر است که به سراغ دوره‌ آموزشی بورس بروید. استاد مخمد فاموریان در این دوره آموزشی سغی بر این داشتند تا تمامی مفاهیم بازار بورس را به سادگی بیان کنند.

بازار بورس چیست؟

بازار بورس یکی از انواع بازارهای مالی است که در آن انواع دارایی‌های مالی از جمله اوراق بهادار، انواع قراردادهای آتی، اوراق مشارکت، صندوق سرمایه گذاری قابل معاوضه و یا EFT و سایر اوراق قابل معامله توسط خریداران و فروشندگان بر اساس قوانین و مقررات نوشته شده، خرید و فروش می‌شود. بورس‌ها در واقع واسطه‌ای هستند بین عرضه و تقاضا اوراق بهادار و برگزاری معاملاتی که بین متقاضیان و عرضه کنندگان اتفاق می‌افتد، می‌باشد. هدف اصلی بازار بورس جذب سرمایه برای سرمایه‌گذاران و شرکت‌ها و انجام معاملات است. این بازار امکان تبدیل دارایی‌های مالی را به نقدینگی لازم برای شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند. این افراد از این طریق می‌توانند درآمد خود را افزایش دهند. خریداران نیز می‌توانند با فروش سهامشان و یا سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار نیز کسب درآمد کنند.

برای این که بتوان از شفافیت و صحت معاملات در بازار بورس اطمینان حاصل کرد، بورس‌ها قوانین و مقرراتی را تنظیم می‌کنند تا عملکرد و فعالیت‌های بازار را زیر نظر داشته باشند. این قوانین می‌تواند مربوط به سفارش گذرای، شفافیت، محدودیت‌های معاملاتی و مقررات مربوط به شرکت‌ها وسرمایه‌گذاران باشد. بازار بورس یک نقطه قوتی است برای اقتصاد هر کشور تا از این طریق کمبود بودجه را جبران نماید. بازار بورس به عنوان یکی از شاخص‌های ارزیابی وضعیت اقتصادی و مالی کشورها نیز قلمداد می‌شود.

EPS چیست و چه کاربردی دارد؟

EPS مخفف عبارت «Earnings Per Share» است که به معنای سود هر سهم می‌باشد. EPS یکی از بهترین راه‌های ارزیابی عملکرد مالی شرکت‌ها است که در بازار بورس کاربرد زیادی دارد. این معیار و یا شاخص نشان می‌دهد که هر شرکت در یک دوره زمانی خاض چقدر سود کرده است. EPS هر شرکت از طریق تقسیم سود خالص شرکت بر تعداد سهام در جریان آن محاسبه می‌شود. عدد حاصل نشان می‌دهد که سود سهم هر شرکت در یک بازه زمانی خاص چقدر بوده است. سود خالص بعد از کسر مالیات و سود سهام اولیه و یا سود ناخالص بعد از کسر هزینه بهره و مالیات، EPS را نشان می‌دهد. نسبت EPS به قیمت سهم نیز یکی دیگر از راه‌های ارزیابی و بررسی سهام شرکت‌ها است. این نسبت نشام می‌دهد که سود هر سهم جند برابر قیمت سهم در بازار بورس است. این شاخص برای سرمایه‌گذاران بازار بورس اهمیت زیادی دارد؛ چرا که آن‌ها از این طریق به اطلاعات همچون سودآوری و بهره‌وری شرکت و نقدینگی سهام دست می‌یابند. از طرقی منتشر شدن EPS یک سهم می‌تواند در افزایش قیمت آن دخالت زیادی داشته باشد. شما با خریداری دوره آموزشی بورس به این مفاهیم پایه‌ای بازار بورس دسترسی خواهید داشت.

این دوره
برای چه کسانی
مناسـب اسـت؟

 • افرادی که به دنبال کسب درآمد در بازار بورس هستند.
 • افرادی که آشنایی کافی از بازار بورس ندارند و قصد درآمد زایی در این بازار را دارند.
 • افرادی که وقت و زمان کافی برای آموزش دارند.

این دوره
برای چه کسانی
مناسـب نیست؟

 • افرادی که ترید را به عنوان یک شغل در نظر نمی گیرند و تفریحی ترید می کنند.
 • افرادی که وقت و زمان کافی برای مشاهده ویدیوها نمی‌گذارند.
 • افرادی که سرمایه لازم برای سرمایه گذاری را ندارند.

ویژگی ها

این دوره آموزشی بورس شامل مفاهیم اولیه بازار بورس می باشد. با مشاهده این دوره به راحتی می‌توانید در بازار بورس فعالیت کنید. مفاهیم به کار برده شده در این دوره در بازارهای فارکس و ارز دیجیتال نیز کاربرد دارد.

دوره آموزشی بورس 15 جلسه دارد که استاد محمد فاموریان مفاهیم این بازار را به همراه مثال توضیح داده‌اند. همچنین تجربه بورسی خودشان را نیز در یکی از ویدیوها قرار داده‌اند.

آشنایی و توضیح تحلیل تکنیکال برای کسب درآمد از بازار بورس از طریق روش‌های تحلیل بازار در این دوره قرار گرفته شده است.

تیم پشتیبانی محمد فاموریان پاسخگوی تمامی سوالات شما در رابطه با دوره هستند. بنابراین شما هم از طریق چت وب سایت، هم از طریق واتس اپ می‌توانید با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید و در صورتی که بابت معاملات سوال و یا ابهام داشتید، می‌توانید مطرح کنید و تیم پشتیبانی ما در بهترین فرصت ممکن به صورت دقیق به شما پاسخ خواهند داد.

پس از تهیه دوره، به صورت دائم به جلسات و امکانات دوره دسترسی خواهید داشت. شما می‌توانید در هر زمان، پس از ورود به حساب کاربری خود، به جلسات دوره به صورت تفکیک شده دسترسی داشته باشید و از آنها استفاده کنید.

سرفصل های دوره

مفاهیم این ویدیو عبارت است از: چرا وارد بورس بشیم، کد بورسی، نماد بورسی، اسم شرکت ها، کارگزاری چیست، سهام چی هست، معاملات به چه شکل هست، چرا شرکت ها میان در بورس،  باید قول بدی به خودت

راه اندازی مفید تریدر، تحلیل تکنیکال چیست، مفید تریدر چیست، برنامه ها دیگر تحلیل تکنیکال، تکنیکال بهتر است یا بنیادی، فاوت تحلیل ها

آوردن سهم در مفید تریدر، درست کردن تنظیمات مفید تریدر آوردن شکل های مهم، بررسی تمام تایم فرم ها، انواع چارت، قله و حفره، تناسب موج

تحلیل سهم تکنیکال، اندیکاتور چیست، معرفی ۴ اندیکاتور(ema sma – volome – rsi – macd)، طرز کار کرد با اندیکاتور ها، فرق اندیکاتور و اسیلاتور، تعریف روند، خط روند

ساخت کیف پول برای ذخیره دارایی در این بازار اهمیت زیادی دارد. از این رو در این ویدیو با مفاهیمی همچون تاپ چنج، ساخت کیف پول، احراز هویت، فعال سازی آشنا خواهید شد.

حمایت و مقاومت، حمایت و مقاومت ایستا، به صورت مجازی، کانال فیبوناچی، اکستنشن و اکسپنشن، تکنیک های همپوشانی

چرا سهم رو بفروشیم، کی سهم رو بفروشیم، هدف در کوتاه مدت، میان مدت، اصلاح بازار یا ریزش، پولبک چیست، بریک بریش اوت، بولیک بریش اوت، حد سود، حد ضرر، حد ضرر متحرک

سایت TSE، شاخص در بنیادی، تابلو سهام در TSE، آموزش تمام نکات تابلو

ادامه موارد TSE، قسمت های مختلف سایت، فیلتر نویسی در سایت، گروه های مختلف سهام ها، اول حروف گروه ها، تابلو خوانی مدرن

مدیریت سرمایه، تشکیل سبد، مدیریت سبد سهام، چگونه سهام های مختلف بگیریم، اصلاح سبد در بورس، کی اصلاح کنیم…

سایت کدال، مجمع ها، افزایش سرمایه، انواع افزایش سرمایه، کدوم افزایش سرمایه بریم، مجمع های سالیانه – نمودار تعدیل شده، بازگشایی سهام

الگوهای برگشتی، الگوهای ادامه دهنده، کندل شناسی، تکمیل اندیکاتور ها، موج شماری، الیوت، واگرایی در rsi، شدت واگرایی، چنگال اندروز

تجربه بورسی

بازار های بورس، فرابورس، بازار پایه، تفاوت ها، درصد های تغییر، صندوق ها، خرید سکه، عرضه اولیه، پذیره نویسی

جمع بندی، چجوری تحلیل کنیم، بهترین راه خرید چه چیز های رو بررسی کنیم، چجوری سود بگیریم

سوالات متداول

بله، اما بهتر است که به خوبی تمرین کنید و معاملات اولیه‌تان را در بخش دمو انجام دهید و پس از اطمینان حاصل کردن به سراغ سرمایه گذاری واقعی در بازار فارکس بروید.

نگران نباشید، با مشاهده ویدیوهای دوره آموزشی بورس به هر آنچه را که باید درباره بازار بورس بدانید در این دوره آموزشی قرار گرفته است.

بله، با سرمایه کم حتی چند صد هزار تومان نیز می‌توان در بازار بورس فعالیت کرد و درآمد ماهیانه‌تان را افزایش دهید.

برای اینکه سرمایه‌تان را در این بازار از دست ندهید، همه سرمایه‌تان را به یکباره وارد این بازار نکنید تا در صورت ضرر همه سرمایه‌تان را از دست ندهید.

پس از اینکه دوره را خریداری کنید، از قسمت پنل کاربری‌تان و بخش “مشاهده ویدیو دوره ها” می‌توانید به صورت آنلاین دوره‌ها را تماشا کنید.

پشتیبانی دوره هم از طریق وب سایت و هم به صورت مستقیم در واتس اپ شما توسط کارشناسان متخصص ما انجام می‌شود.

از چه کسی یاد می‌گیری؟

عضویت در سایت محمد فاموریان

محمد فاموریان
سابقه بیش از 7 سال ترید و تدریس دوره های ارز دیجیتال

 • محمد فاموریان، مشاور و مدرس بیش از هزاران دانشجو از سرتاسر ایران
 • موسس هلدینگ بزرگ محمد فاموریان، آموزش بازارهای مالی
 • مشاور سرمایه‌گذاران بزرگ ایران
 • مدرس بیش از 8 دوره آموزشی در زمینه بورس، ارزهای دیجیتال و فارکس
 • بیش از 6 سال سابقه ترید و فعالیت در بازارهای مالی
 • ارائه پر سودترین استراتژی‌های معاملاتی در ایران

همین حالا ثبت نام کنید!

از طریق درگاه بانک اینترنتی، انتقال ریالی انجام دهید.

دوره آموزشی بورس
5.000.000
خرید از طریق درگاه