استراتژی معاملاتی

فرمول تضمینی درآمد دلاری + ضمانت کامل

با تدریس محمد فاموریان

7 سال سابقه تدریس دوره های ارز دیجیتال در کشور

کاملا کاربردی و عملی

استراتژی معاملاتی یا ترید چیست؟

استراتژی معاملاتی یا ترید روشی است که تریدرها انتخاب می‌کنند تا به وسیله آن در بازارهای مالی ترید کنند. استراتژی معاملاتی در واقع سبکی است که تریدرها به آن طریق ارزهای دیجیتال را خرید و فروش می‌کنند. استراتژی‌های متنوعی نظیر ریلیتیو، استراتژی محمد فاموریان(موکو)، سه تفنگ دار و غیره یافت می‌شوند. تریدرها باید با توجه به سطح دانش و اطلاعاتشان در بازار ارزهای دیجیتال یکی از این استراتژی‌ها را انتخاب کنند. برای درک بیشتر استراتژی معاملاتی به این مثال دقت کنید. بازارهای مالی و سرمایه گذاری را مانند یک جنگ تصور کنید، قطعاً در این نبرد، افرادی که پیش از ورود به نبرد آمادگی لازم برای وقوع هرگونه اتفاقی را داشتند و از پیش‌تر خود را آماده کردند، از این نبرد جان سالم به در می‌برند. حتماً تا به حال شما هم شنیده‌اید که شخصی سرمایه خود را در بازارهای مالی از دست داده است و یا خاطرات دیگری از این قبیل.

سالانه افراد بسیاری وارد بازارهای مالی می‌شوند که طبق تحقیقات انجام شده، 90 درصد آن‌ها شکست می‌خوردند و در نهایت ضررهای مختلفی را متحمل می‌شوند. اما رمز موفقیت آن 10 درصد دیگر چیست؟ پاسخ این سوال تنها در یک کلمه خلاصه می‌شود و آن هم «استراتژی» است. استراتژی نه تنها در بازارهای مالی جز مهم‌ترین اولویت‌ها است، بلکه در دنیای واقعی نیز یک اصل مهم است. در ادامه این نوشتار شما عزیزان را با یکی از برترین دوره‌های آموزشی استراتژی معاملاتی، استراتژی ارز دیجیتال و استراتژی فارکس آشنا خواهیم کرد.

ترید کردن بدون استراتژی، یعنی خود را به دست شانس بسپارید و با جمله معروف “خدا بزرگه” وارد معامله شوید. قطعا هر تریدری اشتباه می‌کند و ممکن است تریدهای او با ضرر و شکست مواجه شود. اما تریدری موفق است که نسبت موفقیت‌ها و سودهایش از ضررهایش بیشتر باشد. با داشتن استراتژی معاملاتی که محمد فاموریان بارها آنها را به کار گرفته و مورد آزمایش قرار داده، شما می‌توانید در زمان مناسب از استراتژی ها استفاده کرده و از بازار ارز دیجیتال یا فارکس سود زیادی بدست بیاورید.

در این دوره آموزشی فوق العاده‌ محمد فاموریان 5 استراتژی برای بازار ارز دیجیتال و 5 استراتژی برای بازار فارکس در اختیار شما قرار می‌دهد. کافی است که آشنایی پایه با بازار و همچنین تحلیل تکنیکال داشته باشید و بعد از آن کار تمام است! از محمد فاموریان استراتژی معاملاتی را آموزش ببینید و از آنها استفاده کنید. قطعا با به کارگیری استراتژی معاملاتی، بیش از 80% مواقع در تریدهای خود موفق خواهید بود.

دوره آموزشی استراتژی معاملاتی

دوره آموزشی استراتژی معاملاتی یک دوره صفر تا صد آموزشی است که شامل استراتژی خصوصی استاد فاموریان می‌باشد. این دوره آموزشی صرفا یک دوره آموزشی نیست؛ چرا که استراتژی که استاد فاموریان از استفاده می‌کنند در آن قرار گرفته است. استاد فاموریان در این دوره آموزشی تلاش کرده است که بهترین استراتژی‌های معاملاتی را به شما عزیزان آموزش دهد.  نام دوره را فرمول تضمینی درآمد دلاری گذاشته‌ایم چرا که واقعا برای تریدرهایی که برای معاملات خود استراتژی دارند، تضمین درآمد نیز وجود دارد. تمامی استراتژی‌های تدریس شده در این دوره حاصل سالها تجربه، شکست و آزمون و خطا شخص «محمد فاموریان» بوده که قرار است در این دوره آموزشی به صورت دقیق به آنها بپردازیم.

در این دوره می‌خواهیم برای هر موقعیتی از بازار(چه نزولی چه صعودی) فرمولی تعریف کنیم که با بررسی هر رمزارز، بتوانید از فرمول‌ها(یا استراتژی‌ها) با تضمین و یا وین ریت بالای 80% معامله خود را باز کنید. این دوره شامل 8 استراتژی مختلف برای بازار ارزهای دیجیتال و 7 استراتژی برای بازار فارکس می‌باشد که هر کدام در موقعیت‌ها و شرایط مختلفی از بازار کاربرد دارند.

من محمد فاموریان هستم و به شما تضمین می‌دهم که تمام تریدرهای حرفه‌ای(که از راه ترید درآمد فوق‌العاده‌ای دارند) دارای استراتژی شخصی برای معاملات خود هستند. این در حالی است که عموم مردم با پیروی از احساسات و هیجانات خود شروع به معامله در بازار می‌کنند و حتی اگر بتوانند گاهی سود مناسبی بدست بیاورند، در معاملات بعدی دچار ضرر چندبرابری می‌شوند. اکیدا به عنوان یک دوست یا برادر به شما پیشنهاد می‌کنم که بدون استراتژی وارد معاملات نشوید. این دوره به شما کمک می‌کند تا با یک فرمول تضمینی، معاملاتی با درصد موفقیت بسیار بالا باز کنید و کسب درآمد کنید.

دوره استراتژی معاملاتی یعنی بدست آوردن بیش از 10 سال از تجربیات شخصی محمد فاموریان که گاها این تجربیات با ضررها و شکست‌های سنگین بدست آمده است. این دوره موفق‌ترین و پر بازده‌ترین دوره محمد فاموریان در چند سال اخیر بوده و درآمد از بازار را برای شما ضمانت می‌کند.

مدت زمان دوره استراتژی معاملاتی

مدت زمان دوره استراتژی محمد فاموریان 16 ساعت می‌باشد که شامل 12 جلسه آموزشی است.جلسات به صورت ویدیوهای آموزشی است که زمان تقریبی هر ویدیو بین 20 تا 30 دقیقه می‌باشد. تمامی این جلسات به صورت ویدیوهای آموزشی در سایت قرار گرفته است که پس از خریداری کردن این دوره می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

چرا باید در دوره آموزش استراتژی معاملاتی شرکت کنیم؟

 • تمامی تریدرهای موفق جهان از استراتژی معاملاتی شخصی و یا استراتژی دیگران برای ترید استفاده می‌کنند.
 • داشتن استراتژی، سود شما را تا حداقل 80% در هر معامله تضمین می‌کند.
 • درآمد یک ساعت ترید شما می‌تواند با درآمد یک ماه حقوق یک کارمند برابری کند.
 • درآمد روزانه، هفتگی و ماهانه شما کاملا تضمین و قطعی می‌شود.

استراتژی هولد کردن ارز دیجیتال

هولد کردن یک دارایی دیجیتال یکی از استراتژی‌های معاملاتی است که تریدرها از این طریق کسب درآمد می‌کنند. افرادی که جرئت ریسک کردن در بازار ارزهای دیجیتال را ندارند به سراغ این روش می‌روند. این افراد دارایی دیجیتالی را خریداری می‌کنند و پس از مدتی طولانی و زمانی که ارزش آن چند برابر شد، آن را به فروش می‌رسانند. هدف چنین تریدرهایی بلندمدت است و معمولاً درآمد خوبی از این طریق کسب می‌کنند. تغییرات ناگهانی که در بازار ارزهای دیجیتال رخ می‌دهد برای این افراد اهمیت زیادی ندارد؛ چرا که نوع سرمایه‌گذاریشان بلند مدت است. افرادی که چنین استراتژی را انتخاب می‌کنند؛ هولدر می‌نامند. این استراتژی مزایا و معایبی برای استفاده کنندگان این روش دارد که در ادامه به توضیح آن‌ها خواهیم پرداخت.

مزایای استراتژی هولد کردن ارز دیجیتال

 • ریسک پایین
 • تغییرات ناگهانی بازار اثری بر هولد کردن ندارد.

معایب استراتژی هولد کردن ارز دیجیتال

 • ممکن است ارزش دارای در دراز مدت نصف شود.
 • نقد شوندگی ممکن است کمی با مشکل روبرو شود.

هولد کردن برای سرمایه گذاری بلند مدت بسیار مناسب است و اگر تحلیل خوبی بر روی دارایی مورد نظر انجام شود، سود خوبی در آخر کسب خواهید کرد.

استراتژی ترید روزانه

بیشتر تریدرهای امروزی به دنبال سود کم اما در بازه‌های زمانی کوتاه هستند. این افراد استراتژی ترید روزانه را به عنوان استراتژی معاملاتی خود انتخاب می‌کنند. تریدرهایی که چنین روشی را انتخاب می‌کنند در تایم فریم‌های کوتاه مدت دست به خرید و فروش ارزهای دیجیتال می‌زنند. ممکن است سود دریافتی استراتژی روزانه کمتر از هولد کردن باشد؛ اما چنین چیزی نیست. این افراد از طریق روش‌های مختلفی دست به خرید و فروش دارایی‌هایی دیجیتال می‌زنند که بررسی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال است. این افراد تحولات کوچک بازار ارزهای دیجیتال را بررسی می‌کنند و با توجه به آن‌ها دارایی را خریداری و یا به فروش می‌رسانند. تریدرهایی که استراتژی ترید روزانه را انتخاب می‌کنند بهتر است که بر روی ارزهای پر نوسان سرمایه گذاری کنند. افرادی که قصد دارند از چنین استراتژی استفاده کنند باید ویژگی‌های زیر را داشته باشند.

 • دانش کافی از بازار ارزهای دیجیتال داشته باشند.
 • آشنایی با مفاهیم تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال
 • سرمایه گذاری بخشی از دارایی‌هایشان در بازار ارزهای دیجیتال
 • آشنایی داشتن با معاملات نوسان، آربیتاژ(Arbitrage) و معاملات مبتنی بر اخبار

استراتژی آربیتاژ(Arbitrage)

آربیتاژ(Arbitrage) یکی از استراتژی‌های معاملاتی است که تریدرها برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال از آن استفاده می‌کنند. افرادی که سایقه زیادی در بازار ارزهای دیجیتال دارند با این روش آشنایی دارند؛ چرا که ار روش‌های قدیمی سرمایه‌گذاری در این بازار به شما می‌آید. نحوه درآمد زایی از این روش به وسیله اختلاف قیمتی است که برای دارایی دیجیتال رخ می‌دهد. یادگیری این روش ساده است، تریدر در این حالت یک دارایی دیجیتال را خریداری می‌کند و در زمانی که ارزش آن بیشتر شد آن را به فروش می‌رساند. همچنین تریدر می‌تواند از یک صرافی دارایی دیجیتال را با قیمت پایین‌تری خریداری کند و سپس در صرافی دیگری با قیمت بالاتری به فروش برساند.

این استراتژی در دسته استراتژی‌های کوتاه مدت جای دارد و ریسک کمتری دارد. استرس خرید و فروش دارایی‌های دیجیتال با این استراتزی کم می‌باشد. افرادی که با مفهوم تحلیل تکنیکال آشنایی ندارند و به تازگی وارد بازار ارزهای دیجیتا شده‌اند، می‌توانند از این روش معاملاتی کسب درآمد کنند. این استراتژی انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت:

 • خرید و فروش بین صرافی‌ها: در این حالت تریدر یک دارایی را از یک صرافی را با قیمت پایین خریداری می‌کند و در صرافی دیگری با قیمت بالاتر به فروش می‌رساند.
 • معامله مکانی: معامله‌گر ارزهای خود را در صرافی کشورهای مختلف به فروش می‌رساند تا سود بیشتری دریافت کند.
 • آربیتاژ(Arbitrage) در صرافی‌های غیرمتمرکز مختلف: تریدر می‌تواند از طریق تبدیل ارز دیجیتال خود در یک صرافی غیرمتمرکز به یک صرافی متمرکز سود زیادی کسب کند.
 • آمار: سرمایه گذاران برای کسب سود بیشتر ار زوش‌های آماری و محاسباتی استفاده می‌کنند.

این دوره
برای چه کسانی
مناسـب اسـت؟

 • افرادی که قصد دارند از ترید کردن درآمد مستمر و تضمین شده داشته باشند.
 • افرادی که به دنبال استراتژی های مشخص برای معاملات خود هستند.
 • افرادی که توانایی حداقل سرمایه گذاری برای شروع معاملات را دارند.

این دوره
برای چه کسانی
مناسـب نیست؟

 • افرادی که ترید را به عنوان یک شغل در نظر نمی گیرند و تفریحی ترید می کنند.
 • افرادی که فقط قصد هولد کردن دارند و علاقه ای به ترید ندارند.
 • افرادی که سرمایه لازم برای سرمایه گذاری را ندارند.

ویژگی ها

زمانی که حرف از استراتژی‌های تضمینی می‌زنیم، منظور ما درصد موفقیت‌های مشخص هر استراتژی است که برای هر کدام به صورت جداگانه تعریف شده. برای مثال استراتژی Relative در صد موفقیت 93% دارد. این موضوع در واقع به این معنی است که اگر از این استراتژی در معامله خود استفاده کنید، تا 93% احتمال موفقیت شما(کسب سود) وجود دارد. هر استراتژی کاربرد متفاوتی در بازار دارد و هر استراتژی Win Rate و یا درصد موفقیت متفاوتی دارد. شما در این دوره استراتژی‌های مختلفی می‌آموزید و تشخیص خواهید داد که در هر شرایطی از بازار، از کدام استراتژی بایستی استفاده کنید.

محمد فاموریان در جلسات این دوره هر استراتژی را با باز کردن یک معامله و کسب سود به شما می‌آموزد. در واقع این دوره کاملا مهارت محور و عملی پیاده سازی شده و از بحث تئوری خارج است. این موضوع به شما کمک می‌کند که حتی با تقلید از شیوه عملکرد محمد فاموریان(و به کارگیری استراتژی‌ها) درآمد خود را تضمین کنید. متاسفانه در بسیاری از دوره‌های آموزشی، ترید به عنوان یک مبحث تئوری آموزش داده می‌شود. در حالیکه ما معتقد هستیم که دانشجو باید عملکرد استاد را ببیند، شیوه مدیریت معامله و کنترل هیجانات را کاملا آموزش ببیند و آنها را در عمل نیز به کار بگیرد.

ما ضمانت می‌دهیم که درآمد شما بعد از گذراندن این دوره آموزشی به صورت تضمینی قابل تخمین است. شما می‌توانید به راحتی تشخیص دهید که اگر از استراتژی‌ها برای معاملات خود استفاده کنید، با توجه به حجم معامله‌ای که به صورت روزانه یا هفتگی باز می‌کنید، با در نظر گرفتن سود و زیان هر معامله، ماهانه به چه میزان درآمد خواهید داشت.

ما بارها شاهد این موضوع از دانشجویان خود بوده‌ایم که درآمد روزانه آنها با به کارگیری آموزه‌های این دوره، بعضا از درآمد ماهانه یک کارمند نیز بیشتر بوده.

تیم پشتیبانی محمد فاموریان پاسخگوی تمامی سوالات شما در رابطه با دوره هستند. بنابراین شما هم از طریق چت وب سایت، هم از طریق واتس اپ می‌توانید با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید و در صورتی که بابت معاملات و استراتژی‌ها سوال و یا ابهام داشتید، می‌توانید مطرح کنید و تیم پشتیبانی ما در بهترین فرصت ممکن به صورت دقیق به شما پاسخ خواهند داد.

پس از تهیه دوره، به صورت دائم به جلسات و امکانات دوره دسترسی خواهید داشت. شما می‌توانید در هر زمان، پس از ورود به حساب کاربری خود، به جلسات دوره به صورت تفکیک شده دسترسی داشته باشید و از آنها استفاده کنید.

دانشجویان دوره استراتژی ترید چه نتایجی گرفته‌اند؟

ما نسبت به کیفیت دوره مطمئن هستیم. از این رو نتایج واقعی دانشجویان از معاملات خود را در قالب تصویر برای شما به اشتراک گذاشته‌ایم. بعضی از نتایج دانشجویان حتی یک روز بعد از خرید دوره اتفاق افتاده و برای ما در استوری‌های اینستاگرام ارسال شده است. هدف ما قطعا این است که شما درآمد بسیار بالایی از طریق ترید در بازار ارز دیجیتال و یا بازار فارکس بدست بیاورید. آن چیزی که در نتایج دانشجویان مشخص است، این است که ما به لطف خداوند هدف خود را تیک زده‌ایم و توانسته‌ایم درآمد فوق‌العاده‌ای برای تریدرهای موفق ایرانی با همت و تلاش خودشان ایجاد کنیم.

و صدها نفر دیگر…

سرفصل های دوره

لیست استراتژی های ارز دیجیتال

استراتژِی ریلیتیو با بکارگیری از بهترین اسیلاتور بازار ارزدجیتال یعنی rsi بهترین وینریت رو در بین تمام استراتژی ها موجود در دنیا به شما میده و شما رو از هرگونه استفاده از استراتژی های دیگر بی نیاز میکند.

 • Success Rate: 93%
 • Time Frame: 1h 2h 4h 1d

استراتژی سه تفنگدار یکی از بهترین استراتژی های معاملاتی بازار رمزارز برگرفته از یک ستاپ معاملاتی پرایس اکشن درست شده که بعد از کف ها و سقف های متعدد در بازارهای مالی بدست میاد.

 • Success Rate: 81%
 • Time Frame: 15m 4h

استراتژی گرگ محمد فاموریان برگرفته از استراتژی مهم کارامد گرگینه فارکس گرفته شده تا با توجه به نقاط عرضه و تقاضا و حمایت ومقاومت بهترین وینریت در معاملات اسکلپ بهتون بده.

 • Success Rate: 76%
 • Time Frame: 15m 1h 2h 4h 1d

استراتژی استیبل یکی از بیس و پایه ترین استراتژی های بازار ارزدیجیتال هست که در تمام معاملات باید بکارگرفته شود. این نظریه این استراتژی برای اولین بار در دنیا توسط محمد فاموریان بنا نهاده شده است.

 • Success Rate: 69%
 • Time Frame: 4h 1d

این استراتژی برپایه اندیکاتور بزرگ ایچی موکو پایه گذاری شده تا شما بتوانید بهترین عملکرد رو از این اندیکاتور غول آسا بیرون بکشید.

 • Success Rate: 61%
 • Time Frame: 15m 4h

شما با ترکیب بعضی اندیکاتور ها با پرایس اکشن به فرمول هایی از ترید میرسید که نتیجه بسیار قابل قبولی دارد! این استراتژی یکی از استراتژی های ترکیبی هست که برایند بسیار عالی دارد.

 • Success Rate: 61%
 • Time Frame: 15m 1h-4h

استراتژی پرایس اکشن با بررسی مجموعه ای از تمام سبک ها و ستاپ های پرایس اکشن به یک فرمولی کلی در بازار ارزدیجیتال رسیده که بهترین نقظه ورود رو در بازار ارزدیجیتال مخصوصا معاملات اسکلپ به شما میده.

 • Success Rate: 85%
 • Time Frame: 5m 2h 1D, 15m 4h, 1h 4h

این استراتژی کامل کننده بهترین استراتژِی معاملاتی بازار ارزدیجیتال یعنی relative میباشد و در مدل های مختلف این استراتژی را بررسی میکند.

 • Success Rate: 80%
 • Time Frame: 15m, 1h, 2h, 4h, 1D, 1W

لیست استراتژی های فارکس

یکی از بهترین استراتژی هایی که با اون میتونید نقطه ورود افراد بزرگ در دنبا رو منوجه بشید استراتژی استاپ هانت هست چون دقیقا جایی رو پیدا میکنه که تمه با ضرر خارج شدن

 • Success Rate: 79%
 • Time Frame: 1h 2h 4h

شما در با مبتدی ترین حلت ممکن میتونید از نقاط عرضه و تقاضا، حمایت و مقاومت بهترین بازدهی رو بگیرید! فقط باید نقطه ورود و خروج مناسب رو پیدا کنید

 • Success Rate: 89%
 • Time Frame: 15m 1h 2h 4h 1d

دین استراتژی در حقیقت تکمیل کننده استراتژی ولف هست که بتونید برای طلای جهانی بهترین بازخورد رو در ترید های اسکلپ داشته باشید

 • Success Rate: 86%
 • Time Frame: 15m 1h 2h 4h

همپوشانی تمامی جفت ارز ها با شاخص دلار و طلای جهانی یک استراتژی فوق العاده رو به شما میده که این سبک بهترین استراتژی برای جفت ارز های دلاری هست

 • Success Rate: 84%
 • Time Frame: 15m 1h 2h 4h

این استراتژی بر پایه پرایس اکشن و کانال کشی در بازار فارکس هست و این امکان رو به شما میده که وقتی قیمت در کانال قراره میگیره بهترین بازده رو ازش بگشید بیرون

 • Success Rate: 69%
 • Time Frame: 2h 4h 1d

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

 • Success Rate: 65%
 • Time Frame: 15m, 1h, 4h

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

 • Success Rate: 64%
 • Time Frame: 15m, 1h, 4h

سوالات متداول

شما بدون داشتن استراتژی و فقط با داشتن علم تحلیل نمیتونید از بازار کسب درامد کنید استراتژی یک فرمول هست که به شما نقطه ورود حد سود و حدضرر میده وفقط کافیه شما اون رو در معاملات خودتون کپی کنید

محمد فاموریان نیز مثل شما سرمایه زیادی از دست داده تا توانسته این استراتژی‌ها را پس از هزاران دلار ضرر، به کار گیرد. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که به هیچ عنوان بدون استراتژی وارد معاملات نشوید. قطعا آموزش و به کارگیری استراتژی‌ها، می‌تواند در رشد درآمد و تریدهای موفق بیشتر شما تاثیرگذار باشد.

خیر. پیش نیاز این دوره این است که شما آشنایی نسبتی با بازار داشته باشید و همچنین دانش کافی در رابطه با تحلیل تکنیکال داشته باشید. بنابراین در صورتی که به دو مورد اشاره شده تسلط ندارید، می‌توانید ابتدا دوره هوش ارز دیجیتال و یا دوره هوش بازار جهانی محمد فاموریان را تهیه کنید و سپس این دوره را خریداری فرمائید.

یک ترید موفق با به کارگیری استراتژی‌ها، ده‌ها برابر از قیمت این دوره را به شما بازمی‌گرداند. بنابراین قیمت دوره با توجه به دانش و اطلاعاتی که کسب می‌کنید(که می‌تواند آینده مالی شما را تضمین کند و مسیر زندگی‌تان را متحول کند) بسیار ناچیز است.

پس از اینکه دوره را خریداری کنید، از قسمت پنل کاربری‌تان و بخش “مشاهده ویدیو دوره ها” می‌توانید به صورت آنلاین دوره‌ها را تماشا کنید.

پشتیبانی دوره هم از طریق وب سایت و هم به صورت مستقیم در واتس اپ شما توسط کارشناسان متخصص ما انجام می‌شود.

بعد از خرید دوره به دلیل دسترسی کامل به ویدیو های اموزشی بازگشت وجه و تعویض دوره نداریم لطفا قبل از خرید دقت کنید.

از چه کسی یاد می‌گیری؟

عضویت در سایت محمد فاموریان

محمد فاموریان
سابقه بیش از 7 سال ترید و تدریس دوره های ارز دیجیتال

 • محمد فاموریان، مشاور و مدرس بیش از هزاران دانشجو از سرتاسر ایران
 • موسس هلدینگ بزرگ محمد فاموریان، آموزش بازارهای مالی
 • مشاور سرمایه‌گذاران بزرگ ایران
 • مدرس بیش از 8 دوره آموزشی در زمینه بورس، ارزهای دیجیتال و فارکس
 • بیش از 6 سال سابقه ترید و فعالیت در بازارهای مالی
 • ارائه پر سودترین استراتژی‌های معاملاتی در ایران

همین حالا ثبت نام کنید!

از طریق درگاه بانک اینترنتی، انتقال ریالی انجام دهید.

10,000,000 تومان

3,990,000 تومان

پرداخت با درگاه بانکی

از طریق انتقال ارز دیجیتال(تتر) واریز خود را انجام دهید.

250 دلار

80 دلار

پرداخت با تتر

دوره استراتژی ترید(فرمول تضمینی درآمد دلاری)
250$
80$
خرید از طریق درگاه
خرید از طریق تتر