استراتژی معاملاتی

فرمول تضمینی درآمد دلاری + ضمانت کامل

 

با تدریس محمد فاموریان

7 سال سابقه تدریس دوره های ارز دیجیتال در کشور

 

گارانتی بازگشت 100 درصدی وجه

دوره آموزشی استراتژی معاملاتی

نام دوره را فرمول تضمینی درآمد دلاری گذاشته‌ایم چرا که واقعا برای تریدرهایی که برای معاملات خود استراتژی دارند، تضمین درآمد نیز وجود دارد. تمامی استراتژی‌های تدریس شده در این دوره حاصل سالها تجربه، شکست و آزمون و خطا شخص «محمد فاموریان» بوده که قرار است در این دوره آموزشی به صورت دقیق به آنها بپردازیم. در این دوره می‌خواهیم برای هر موقعیتی از بازار(چه نزولی چه صعودی) فرمولی تعریف کنیم که با بررسی هر رمزارز، بتوانید از فرمول‌ها(یا استراتژی‌ها) با تضمین و یا وین ریت بالای 80% معامله خود را باز کنید. این دوره شامل 8 استراتژی مختلف برای بازار ارزهای دیجیتال و 7 استراتژی برای بازار فارکس می‌باشد که هر کدام در موقعیت‌ها و شرایط مختلفی از بازار کاربرد دارند.

من محمد فاموریان هستم و به شما تضمین می‌دهم که تمام تریدرهای حرفه‌ای(که از راه ترید درآمد فوق‌العاده‌ای دارند) دارای استراتژی شخصی برای معاملات خود هستند. این در حالی است که عموم مردم با پیروی از احساسات و هیجانات خود شروع به معامله در بازار می‌کنند و حتی اگر بتوانند گاهی سود مناسبی بدست بیاورند، در معاملات بعدی دچار ضرر چندبرابری می‌شوند. اکیدا به عنوان یک دوست یا برادر به شما پیشنهاد می‌کنم که بدون استراتژی وارد معاملات نشوید. این دوره به شما کمک می‌کند تا با یک فرمول تضمینی، معاملاتی با درصد موفقیت بسیار بالا باز کنید و کسب درآمد کنید. 

دوره استراتژی معاملاتی یعنی بدست آوردن بیش از 10 سال از تجربیات شخصی محمد فاموریان که گاها این تجربیات با ضررها و شکست‌های سنگین بدست آمده است. این دوره موفق‌ترین و پر بازده‌ترین دوره محمد فاموریان در چند سال اخیر بوده و درآمد از بازار را برای شما ضمانت می‌کند. 

چرا باید در دوره آموزش استراتژی معاملاتی شرکت کنیم؟

 • تمامی تریدرهای موفق جهان از استراتژی معاملاتی شخصی و یا استراتژی دیگران برای ترید استفاده می‌کنند. 
 • داشتن استراتژی، سود شما را تا حداقل 80% در هر معامله تضمین می‌کند. 
 • درآمد یک ساعت ترید شما می‌تواند با درآمد یک ماه حقوق یک کارمند برابری کند. 
 • درآمد روزانه، هفتگی و ماهانه شما کاملا تضمین و قطعی می‌شود. 

این دوره
برای چه کسانی
مناسـب اسـت؟

 • افرادی که قصد دارند از ترید کردن درآمد مستمر و تضمین شده داشته باشند.
 • افرادی که به دنبال استراتژی های مشخص برای معاملات خود هستند.
 • افرادی که توانایی حداقل سرمایه گذاری برای شروع معاملات را دارند.

این دوره
برای چه کسانی
مناسـب نیست؟

 • افرادی که ترید را به عنوان یک شغل در نظر نمی گیرند و تفریحی ترید می کنند.
 • افرادی که فقط قصد هولد کردن دارند و علاقه ای به ترید ندارند.
 • افرادی که سرمایه لازم برای سرمایه گذاری را ندارند.

ویژگی ها

زمانی که حرف از استراتژی‌های تضمینی می‌زنیم، منظور ما درصد موفقیت‌های مشخص هر استراتژی است که برای هر کدام به صورت جداگانه تعریف شده. برای مثال استراتژی Relative در صد موفقیت 93% دارد. این موضوع در واقع به این معنی است که اگر از این استراتژی در معامله خود استفاده کنید، تا 93% احتمال موفقیت شما(کسب سود) وجود دارد. هر استراتژی کاربرد متفاوتی در بازار دارد و هر استراتژی Win Rate و یا درصد موفقیت متفاوتی دارد. شما در این دوره استراتژی‌های مختلفی می‌آموزید و تشخیص خواهید داد که در هر شرایطی از بازار، از کدام استراتژی بایستی استفاده کنید.

محمد فاموریان در جلسات این دوره هر استراتژی را با باز کردن یک معامله و کسب سود به شما می‌آموزد. در واقع این دوره کاملا مهارت محور و عملی پیاده سازی شده و از بحث تئوری خارج است. این موضوع به شما کمک می‌کند که حتی با تقلید از شیوه عملکرد محمد فاموریان(و به کارگیری استراتژی‌ها) درآمد خود را تضمین کنید. متاسفانه در بسیاری از دوره‌های آموزشی، ترید به عنوان یک مبحث تئوری آموزش داده می‌شود. در حالیکه ما معتقد هستیم که دانشجو باید عملکرد استاد را ببیند، شیوه مدیریت معامله و کنترل هیجانات را کاملا آموزش ببیند و آنها را در عمل نیز به کار بگیرد. 

ما ضمانت می‌دهیم که درآمد شما بعد از گذراندن این دوره آموزشی به صورت تضمینی قابل تخمین است. شما می‌توانید به راحتی تشخیص دهید که اگر از استراتژی‌ها برای معاملات خود استفاده کنید، با توجه به حجم معامله‌ای که به صورت روزانه یا هفتگی باز می‌کنید، با در نظر گرفتن سود و زیان هر معامله، ماهانه به چه میزان درآمد خواهید داشت.

ما بارها شاهد این موضوع از دانشجویان خود بوده‌ایم که درآمد روزانه آنها با به کارگیری آموزه‌های این دوره، بعضا از درآمد ماهانه یک کارمند نیز بیشتر بوده. 

تیم پشتیبانی محمد فاموریان پاسخگوی تمامی سوالات شما در رابطه با دوره هستند. بنابراین شما هم از طریق چت وب سایت، هم از طریق واتس اپ می‌توانید با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید و در صورتی که بابت معاملات و استراتژی‌ها سوال و یا ابهام داشتید، می‌توانید مطرح کنید و تیم پشتیبانی ما در بهترین فرصت ممکن به صورت دقیق به شما پاسخ خواهند داد. 

پس از تهیه دوره، به صورت دائم به جلسات و امکانات دوره دسترسی خواهید داشت. شما می‌توانید در هر زمان، پس از ورود به حساب کاربری خود، به جلسات دوره به صورت تفکیک شده دسترسی داشته باشید و از آنها استفاده کنید. 

دانشجویان دوره استراتژی ترید چه نتایجی گرفته‌اند؟

ما نسبت به کیفیت دوره مطمئن هستیم. از این رو نتایج واقعی دانشجویان از معاملات خود را در قالب تصویر برای شما به اشتراک گذاشته‌ایم. بعضی از نتایج دانشجویان حتی یک روز بعد از خرید دوره اتفاق افتاده و برای ما در استوری‌های اینستاگرام ارسال شده است. هدف ما قطعا این است که شما درآمد بسیار بالایی از طریق ترید در بازار ارز دیجیتال و یا بازار فارکس بدست بیاورید. آن چیزی که در نتایج دانشجویان مشخص است، این است که ما به لطف خداوند هدف خود را تیک زده‌ایم و توانسته‌ایم درآمد فوق‌العاده‌ای برای تریدرهای موفق ایرانی با همت و تلاش خودشان ایجاد کنیم. 

و صدها نفر دیگر…

سرفصل های دوره

لیست استراتژی های ارز دیجیتال

Relative Strategy

 استراتژِی ریلیتیو با بکارگیری از بهترین اسیلاتور بازار ارزدجیتال یعنی rsi بهترین وینریت رو در بین تمام استراتژی ها موجود در دنیا به شما میده و شما رو از هرگونه استفاده از استراتژی های دیگر بی نیاز میکند.

Three Musketeers Strategy

استراتژی سه تفنگدار یکی از بهترین استراتژی های معاملاتی بازار رمزارز برگرفته از یک ستاپ معاملاتی پرایس اکشن درست شده که بعد از کف ها و سقف های متعدد در بازارهای مالی بدست میاد.

Wolf fn Strategy

استراتژی گرگ محمد فاموریان برگرفته از استراتژی مهم کارامد گرگینه فارکس گرفته شده تا با توجه به نقاط عرضه و تقاضا و حمایت ومقاومت بهترین وینریت در معاملات اسکلپ بهتون بده.

Stable Strategy

استراتژی استیبل یکی از بیس و پایه ترین استراتژی های بازار ارزدیجیتال هست که در تمام معاملات باید بکارگرفته شود. این نظریه این استراتژی برای اولین بار در دنیا توسط محمد فاموریان بنا نهاده شده است.

Famoorian Moku Strategy

این استراتژی برپایه اندیکاتور بزرگ ایچی موکو پایه گذاری شده تا شما بتوانید بهترین عملکرد رو از این اندیکاتور غول آسا بیرون بکشید.

Corocodile

شما با ترکیب بعضی اندیکاتور ها با پرایس اکشن به فرمول هایی از ترید میرسید که نتیجه بسیار قابل قبولی دارد! این استراتژی یکی از استراتژی های ترکیبی هست که برایند بسیار عالی دارد.

Priceaction

استراتژی پرایس اکشن با بررسی مجموعه ای از تمام سبک ها و ستاپ های پرایس اکشن به یک فرمولی کلی در بازار ارزدیجیتال رسیده که بهترین نقظه ورود رو در بازار ارزدیجیتال مخصوصا معاملات اسکلپ به شما میده.

Relative Plus

این استراتژی کامل کننده بهترین استراتژِی معاملاتی بازار ارزدیجیتال یعنی relative میباشد و در مدل های مختلف این استراتژی را بررسی میکند.

لیست استراتژی های فارکس

FN Stop Hunter Strategy

یکی از بهترین استراتژی هایی که با اون میتونید نقطه ورود افراد بزرگ در دنبا رو منوجه بشید استراتژی استاپ هانت هست چون دقیقا جایی رو پیدا میکنه که تمه با ضرر خارج شدن

Wolf Gold Strategy

شما در با مبتدی ترین حلت ممکن میتونید از نقاط عرضه و تقاضا، حمایت و مقاومت بهترین بازدهی رو بگیرید! فقط باید نقطه ورود و خروج مناسب رو پیدا کنید

Were Wolf Gold Strategy

دین استراتژی در حقیقت تکمیل کننده استراتژی ولف هست که بتونید برای طلای جهانی بهترین بازخورد رو در ترید های اسکلپ داشته باشبد

Dragon Dollar Strategy

همپوشانی تمامی جفت ارز ها با شاخص دلار و طلای جهانی یک استراتژی فوق العاده رو به شما میده که این سبک بهترین استراتژی برای جفت ارز های دلاری هست

Phonix Strategy

این استراتژی بر پایه پرایس اکشن و کانال کشی در بازار فارکس هست و این امکان رو به شما میده که وقتی قیمت در کانال قراره میگیره بهترین بازده رو ازش بگشید بیرون

AFN

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Indicator

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

هدیه ویژه

+ هدیه دوره ارز دیجیتال یا دوره فارکس

نگران پیش نیاز دوره استراتژی نباشید! پس از تهیه این دوره، به انتخاب خودتان دوره ارز دیجیتال یا دوره فارکس به ارزش بیش از 3,000,000 تومان به عنوان هدیه به شما تقدیم می‌گردد. 

سوالات متداول

چطور داشتن استراتژی معاملاتی می‌تواند به من کمک کند؟

شما بدون داشتن استراتژی و فقط با داشتن علم تحلیل نمیتونید از بازار کسب درامد کنید استراتژی یک فرمول هست که به شما نقطه ورود حد سود و حدضرر میده وفقط کافیه شما اون رو در معاملات خودتون کپی کنید

سرمایه زیادی در بازار از دست داده‌ام. با این دوره می‌توانم آنها را جبران کنم؟

محمد فاموریان نیز مثل شما سرمایه زیادی از دست داده تا توانسته این استراتژی‌ها را پس از هزاران دلار ضرر، به کار گیرد. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که به هیچ عنوان بدون استراتژی وارد معاملات نشوید. قطعا آموزش و به کارگیری استراتژی‌ها، می‌تواند در رشد درآمد و تریدهای موفق بیشتر شما تاثیرگذار باشد.

من دانشی از بازار ندارم. این دوره برای من مناسب است؟

خیر. پیش نیاز این دوره این است که شما آشنایی نسبتی با بازار داشته باشید و همچنین دانش کافی در رابطه با تحلیل تکنیکال داشته باشید. بنابراین در صورتی که به دو مورد اشاره شده تسلط ندارید، می‌توانید ابتدا دوره هوش ارز دیجیتال و یا دوره هوش بازار جهانی محمد فاموریان را تهیه کنید و سپس این دوره را خریداری فرمائید.

قیمت دوره کمی زیاد نیست؟

یک ترید موفق با به کارگیری استراتژی‌ها، ده‌ها برابر از قیمت این دوره را به شما بازمی‌گرداند. بنابراین قیمت دوره با توجه به دانش و اطلاعاتی که کسب می‌کنید(که می‌تواند آینده مالی شما را تضمین کند و مسیر زندگی‌تان را متحول کند) بسیار ناچیز است.

چطور می‌توانم دوره را تماشا کنم؟

پس از اینکه دوره را خریداری کنید، از قسمت پنل کاربری‌تان و بخش “مشاهده ویدیو دوره ها” می‌توانید به صورت آنلاین دوره‌ها را تماشا کنید.

پشتیبانی دوره به چه صورت است؟

پشتیبانی دوره هم از طریق وب سایت و هم به صورت مستقیم در واتس اپ شما توسط کارشناسان متخصص ما انجام می‌شود.

از چه کسی یاد می‌گیری؟

عضویت در سایت محمد فاموریان

محمد فاموریان
سابقه بیش از 7 سال ترید و تدریس دوره های ارز دیجیتال

 • محمد فاموریان، مشاور و مدرس بیش از هزاران دانشجو از سرتاسر ایران
 • موسس هلدینگ بزرگ محمد فاموریان، آموزش بازارهای مالی
 • مشاور سرمایه‌گذاران بزرگ ایران
 • مدرس بیش از 8 دوره آموزشی در زمینه بورس، ارزهای دیجیتال و فارکس
 • بیش از 6 سال سابقه ترید و فعالیت در بازارهای مالی
 • ارائه پر سودترین استراتژی‌های معاملاتی در ایران

همین حالا ثبت نام کنید!

مبلغ این دوره برابر با درآمد هفتگی و بعضا روزانه شما(پس از آموزش دیدن) خواهد بود.

10,000,000 تومان

3,990,000 تومان

ثبت نام در دوره

نیاز به پشتیبانی دارید؟

تماس بگیرید:

۰۹۰۳۳۸۰۳۳۰۰

دوره استراتژی ترید(فرمول تضمینی درآمد دلاری)

3,990,000 تومان

ثبت نام در دوره