هنر سرمایه گذاری

آموزش سرمایه گذاری تخصصی روی طلا – دلار – خودرو – مسکن و…

با تدریس محمد فاموریان

7 سال سابقه تدریس دوره های بازار مالی در کشور

 
هنر سرمایه گذاری

ویژگی ها

۱. تکنیک های سرمایه گذاری طلا دلار خودرو مسکن
۲. کانال تحلیل دلار و طلا روزانه
۳. کانال فرصت های سرمایه گذاری با پول شما و تاریخ مشخص
۴. مشاوره سرمایه گذاری برای هر شخص تا ۳ ماه
۵. منتورینگ اموزشی و فنی ۳ماهه

در بسیاری از موفقیت‌ها و صعودها یک تیم کارشناس تخصصی قوی وجود دارد که می‌تواند مهم‌ترین و رایج‌ترین مشکلات کاربران را حل کند. در این دوره آموزشی تیم تخصصی محمد فاموریان در تمامی گام‌های دوره آموزشی هنر سرمایه گذاری به همراه شما هستند تا تجربه یک آموزش جامع و تخصصی را بدون هیچ مشکلی در اختیار شما بگذارند.

۱. شما حداقل ۲ پشتیبانی دارید.

۲. پشتیبان آموزشی که هر هفته شما را پیگیری می‌کند.

۳. پشتیبانی فنی سرمایه گذاری که پس از اتمام دوره، نحوه سرمایه گذاری را به شما آموزش می‌دهد و سرمایه گذاری های شما را بررسی و اصلاح می‌کند.

همانطور که گفته شد این دوره شامل چند فاز آموزشی است که تمامی مباحث به طور کامل آموزش داده شده است. بدون شک آپدیت‌های دیگری در فازهای بعد وجود دارد که از تمامی متدهای بروز دنیای مالی برخوردارند.

این آموزش اولین دوره تخصصی آموزش سرمایه گذاری در بازار های طلا و دلار با تحلیل تکنیکال و خودرو و مسکن با تکنیک های سرمایه گذاری می‌باشد! تا الان این دوره روی بیشتر از ۴۰ نفر از افراد ۱۰۰۰ میلیاردی(۱۰۰۰ میلیارد سرمایه) تست شده و قطعا برای تمام افراد با هر سنی بازدهی بالایی دارد!

در نظر داشته باشید که پس از تهیه این دوره به صورت دائم به جلسات و امکانات دوره دسترسی خواهید داشت. کاربران عزیز می‌توانند پس از ورود به حساب کاربری خود، در هر زمان به دوره مذکور دسترسی داشته باشید.

همین حالا ثبت نام کنید!

از طریق درگاه بانک اینترنتی، انتقال ریالی انجام دهید.