اسمارت مانی

معامله به سبک بانک ها | ICT

با تدریس محمد فاموریان

7 سال سابقه تدریس دوره های ارز دیجیتال در کشور

کاملا کاربردی و عملی

اسمارت مانی چیست؟

یک ستاپ معاملاتی است که تریدرها با استفاده از روش‌های آن می‌توانند از بازار ارزهای دیجیتال درآمدزایی کنند. اسمارت مانی در واقع پول هوشمندی است که توسط بانک‌ها و نهنگ‌های بازار اداره می‌شود. این افراد بازار را در دست دارند و روند بازار به خوبی پیشبینی و تغییر می‌دهند. از این رو پیروی کردن از آن‌ها و ترید بر اساس زمان خریدشان باعث افزایش درآمد تریدرها و در نتیجه ریسک ضرر کمتر خواهد شد.

دوره آموزشی اسمارت مانی

این دوره بهترین و بروز ترین آموزش در حوزه بازار مالی هست که روش ترید بانک های بزرگ و ارگان هاییست که پول خیلی زیادی در بازار مالی دارند و نمونه آن در ایران غیر قابل مشاهده هست. نام دوره اسمارت مانی به معنی پول هوشمند است که نشان از راز و رمز هاییست که در بازار مالی برای افراد خرد کاملا پنهان شده و بیشتر معامله گران دنیا از این ستاپ معاملاتی اگاهی لازم رو ندارند.

دوره آموزشی یعنی بدست آوردن بیش از 10 سال از تجربیات شخصی محمد فاموریان که گاها این تجربیات با ضررها و شکست‌های سنگین بدست آمده است. این دوره موفق‌ترین و پر بازده‌ترین دوره محمد فاموریان در چند سال اخیر بوده و درآمد از بازار را برای شما ضمانت می‌کند.

شاخص اسمارت مانی

یکی دیگر از مفاهیم اسمارت، شاخص آن می‌باشد که درک بهترین به تریدرها از پول هوشمند در بازار ارزهای دجیتال و فارکس می‌شود. همچنین به تریدرها درک بهتری نسبت به Dumb Money یا پول بی ارزش و سرمایه گذاران خرده فروش پیدا می‌کنند. اسمارت مانی یا پول هوشمند در هر ساعتی از روز مبادله می‌شود؛ اما پول گنگ عمدتاً در ابتدای هر روز معامله می‌شود. شاخص پول هوشمند به دو صورت توسط معامله‌گران استفاده می‌شود.

 1. تایید روند شاخص اسمارت مانی
 2. تغییرات در روند بازار و شاخص اسمارت مانی

شاخص اسمارت مانی بیانگر انتظار سرمایه گذار از دارایی‌ها در مدت زمانی کوتاه است. پرایس اکشن اسمارت مانی، تغییر روند بازار را از حالت صعودی به نزولی و بر عکس به خوبی نشان می‌دهد و سرمایه گذاران به راحتی می‌توانند نقاط خروج و ورود از بازار را پیدا کنند. این روش برای سرمایه گذارانی که همیشه به دنبال شناسایی تغییر روند بازار هستند بسیار مفید است. شناسایی واگرایی به وسیله این شاخص به راحتی انجام می‌شود. زمانی که شاخص پول هوشمند به سمت بالا حرکت می‌کند، معمولاً نشان دهنده افزایش قیمت دارایی‌های دیجیتال می‌باشد.

این دوره
برای چه کسانی
مناسـب اسـت؟

 • افرادی که قصد دارند ترید هایی با ریسک به ریوارد بالا یعنی با ضرر بسیار کم و سود بسیار زیاد را تجربه کنند.
 • افرادی که از تکنیکال کلاسیک خسته شدند و دنبال روش ترید به سبک بانک های بزرگ دنیا میگردند.
 • افرادی که میخواهند در تایم های کوچک حتی یک دقیقه بدون استرس ترید بزنند و کسب درآمد دلاری کنند!
 • افرادی که آموزش پایه تکنیکال یا تکنیکال کلاسیک را دیده باشند.

این دوره
برای چه کسانی
مناسـب نیست؟

 • افرادی که فکر میکنند همه چیز را خوب میدانند و بهترین تریدر دنیا هستند.
 • افرادی که آموزش اولیه بازارهای مالی را ندیده باشند.
 • افرادی که بدنبال یکشبه پولدار شدن هستند و آموزش را اولویت قرار نمیدهند.

ویژگی ها

در بسیاری از موفقیت‌ها و صعودها یک تیم پشتیبانی قوی وجود دارد که می‌تواند مهم‌ترین و رایج‌ترین مشکلات کاربران را حل کند. در این دوره آموزشی تیم تخصصی محمد فاموریان در تمامی گام‌های دوره آموزشی اسمارت مانی به همراه شما هستند تا تجربه یک آموزش جامع و تخصصی را بدون هیچ مشکلی در اختیار شما بگذارند.

همانطور که گفته شد این دوره شامل چند فاز آموزشی است که تمامی مباحث به طور کامل آموزش داده شده است. بدون شک آپدیت‌های دیگری در فازهای بعد وجود دارد که از تمامی متدهای بروز دنیای مالی برخوردارند.

این دوره یکی از بروزترین سبک های ترید در دنیاست که میتواند ترید هایی با ضرر ۱٪ و سود حداقل ۵-۱۰٪ را برای شما به ارمغان بیاورد و همین امر باعث میشود شما بعد دیدن این دوره درصد بازدهی به شدت بالایی از ترید کردن بدست بیاورد.

در نظر داشته باشید که پس از تهیه این دوره به صورت دائم به جلسات و امکانات دوره دسترسی خواهید داشت. کاربران عزیز می‌توانند پس از ورود به حساب کاربری خود، در هر زمان به دوره مذکور دسترسی داشته باشید.

پس از خرید دوره آموزشی اسمارت مانی، به صورت مستقیم می‌توانید 1 بار با شخص محمد فاموریان از طریق تماس تلفنی ارتباط برقرار کنید و با ایشان در رابطه با مسائل تخصصی ترید و موارد مربوط به دوره، گفتگو داشته باشید.

سوالات متداول

این دوره شامل تمام موارد ستاپ معاملاتی اسمارت مانی میباشد که به نوع خود در کورس های فارسی زبان بی مثال است! این دوره شامل اپدیت های رایگان و پشتیبانی تخصصی میباشد و با توجه به شیوه روان توضیح استاد محمد فاموریان میتواند شما را به تسلط کامل به این ستاپ پرایس اکشن برساند.

این دوره یک دوره کامل تخصصی ترید است و دوستان تریدر با توجه به این ستاپ معاملاتی میتوانند هزینه دوره و حتی چندین برابر هزینه دوره را در اولین ترید بدست بیاورند!

پیشنیاز این دوره تکنیکال کلاسیک هست که درصورت عدم آشنایی اولیه با تکنیکال میتوانید دوره آموزشی ارز دیجیتال یا دوره آموزشی فارکس را بجای این دوره تهیه کنید.

24 ساعت پس از پرداخت هزینه دوره به ویدئو های آموزشی دسترسی خواهید داشت و پشتیبانان ما بعد از پرداخت وجه با شما در سریع ترین زمان ممکن ارتباط میگیرند.

پشتیبانی دوره به صورت خصوصی و در بالاترین کیفیت با یکی از روش های زیر به درخواست شما برای شما انجام میشود.

 • پشتیبانی روی چت آنلاین سایت
 • پشتیبانی در واتس اپ شما
 • پشتیبانی در تلگرام شما
 • پشتیبانی به صورت تماس تلفنی

این دوره یکی از بروزترین سبک های ترید در دنیاست که میتواند ترید هایی با ضرر ۱٪ و سود حداقل ۵-۱۰٪ را برای شما به ارمغان بیاورد و همین امر باعث میشود شما بعد دیدن این دوره درصد بازدهی به شدت بالایی از ترید کردن بدست بیاورد.

توجه داشته باشید:

این دوره از برترین و حساس ترین دوره محمد فاموریان است. به علت حساسیت و تمرکز ویژه بر روی این دوره، فقط 100 نفر قابلیت ثبت نام در این دوره را دارند و پس از آن ثبت نام در دوره محدود خواهد شد.

از چه کسی یاد می‌گیری؟

محمد فاموریان
سابقه بیش از 7 سال ترید و تدریس دوره های ارز دیجیتال

 • محمد فاموریان، مشاور و مدرس بیش از هزاران دانشجو از سرتاسر ایران
 • موسس هلدینگ بزرگ محمد فاموریان، آموزش بازارهای مالی
 • مشاور سرمایه‌گذاران بزرگ ایران
 • مدرس بیش از 12 دوره آموزشی در زمینه بورس، ارزهای دیجیتال و فارکس
 • بیش از 7 سال سابقه ترید و فعالیت در بازارهای مالی
 • ارائه پر سودترین استراتژی‌های معاملاتی در ایران

همین حالا ثبت نام کنید!

از طریق درگاه بانک اینترنتی، انتقال ریالی انجام دهید.

از طریق انتقال ارز دیجیتال(تتر) واریز خود را انجام دهید.

دوره آموزشی اسمارت مانی