اسمارت مانی

معامله به سبک بانک ها + ICT

با تدریس محمد فاموریان

7 سال سابقه تدریس دوره های بازار مالی در کشور

اسمارت مانی چیست؟

اسمات مانی یا پول هوشمند دارایی است که توسط بانک‌ها و سرمایه گذاران بزرگ اداره می‌شود. بانک‌ها و سرمایه گذاران بزرگ با وارد شدن به بازار سرمایه زیادی را به همراه خود به بازار ارزهای دیجیتال و یا فارکس تزریق می‌کنند. سرمایه‌ای که توسط این دسته از افراد وارد بازار می‌شود را اسمارت مانی می‌نامند. تریدرها با پیروی کردن از چنین افرادی می‌توانند سود زیادی از بازارهای مالی کسب کنند. بنابراین می‌توان اسمارت مانی را بهترین روش درآمدزایی از بازارهای مالی دانست. جالب است بدانید که درصد ریسک و ضرر خرید و فروش دارایی‌های دیجیتال از طریق اسمارت مانی بسیار پایین می‌باشد.

دوره آموزشی اسمارت مانی

دوره آموزشی اسمارت مانی شامل بخش‌هایی همچون تغییر کارکتر، محدوده عرضه و تقاضا، فیلیپ، اکستریم و استاپ هانت می‌باشد. این موارد از مهم‌ترین بخش‌های دوره آموزشی اسمارت مانی است که تریدرها باید بر روی آن‌ها تمرین بیشتری داشته باشند. با استفاده از مفاهیم اطلاعاتی که در این دوره آموزشی قرار گرفته است به راحتی می‌توانید بر اسمارت مانی مسلط شوید. درآمدزایی از طریق روش اسمارت مانی بازده بالایی دارد و سرمایه افراد کمتر در خطر می‌باشد.

این دوره بهترین و بروز ترین آموزش در حوزه بازار مالی هست که روش ترید بانک های بزرگ و ارگان هاییست که پول خیلی زیادی در بازار مالی دارند و نمونه آن در ایران غیر قابل مشاهده هست. نام دوره اسمارت مانی به معنی پول هوشمند است که نشان از راز و رمز هاییست که در بازار مالی برای افراد خرد کاملا پنهان شده و بیشتر معامله گران دنیا از این ستاپ معاملاتی اگاهی لازم رو ندارند.

دوره آموزشی یعنی بدست آوردن بیش از 10 سال از تجربیات شخصی محمد فاموریان که گاها این تجربیات با ضررها و شکست‌های سنگین بدست آمده است. این دوره موفق‌ترین و پر بازده‌ترین دوره محمد فاموریان در چند سال اخیر بوده و درآمد از بازار را برای شما ضمانت می‌کند.

 

 

دوره آموزشی اسمارت مانی
برای چه کسانی
مناسـب اسـت؟

 • افرادی که قصد دارند ترید هایی با ریسک به ریوارد بالا یعنی با ضرر بسیار کم و سود بسیار زیاد را تجربه کنند.
 • افرادی که از تکنیکال کلاسیک خسته شدند و دنبال روش ترید به سبک بانک های بزرگ دنیا میگردند.
 • افرادی که میخواهند در تایم های کوچک حتی یک دقیقه بدون استرس ترید بزنند و کسب درآمد دلاری کنند!

دوره آموزشی اسمارت مانی
برای چه کسانی
مناسـب نیست؟

 • افرادی که فکر میکنند همه چیز را خوب میدانند و بهترین تریدر دنیا هستند.
 • افرادی که آموزش اولیه بازارهای مالی را ندیده باشند.
 • افرادی که بدنبال یکشبه پولدار شدن هستند و آموزش را اولویت قرار نمیدهند.
 • افرادی که تمام جلسات را نمی‌بینند و تمرین‌های دوره را برای پشتیبان و منتور ارسال نمی‌کنند.

ویژگی ها

در بسیاری از موفقیت‌ها و صعودها یک تیم کارشناس تخصصی قوی وجود دارد که می‌تواند مهم‌ترین و رایج‌ترین مشکلات کاربران را حل کند. در این دوره آموزشی تیم تخصصی محمد فاموریان در تمامی گام‌های دوره آموزشی اسمارت مانی به همراه شما هستند تا تجربه یک آموزش جامع و تخصصی را بدون هیچ مشکلی در اختیار شما بگذارند.

 ۱. شما حداقل ۲ پشتیبانی دارید.

۲. پشتیبان آموزشی که هر هفته شما را پیگیری می‌کند.

۳. پشتیبان ترید که بعد آموزش، ترید کردن را به شما یاد می‌دهد و هر روز تریدهای شما را بررسی می‌کند.

 

همانطور که گفته شد این دوره شامل چند فاز آموزشی است که تمامی مباحث به طور کامل آموزش داده شده است. بدون شک آپدیت‌های دیگری در فازهای بعد وجود دارد که از تمامی متدهای بروز دنیای مالی برخوردارند.

این دوره یکی از بروزترین سبک های ترید در دنیاست که میتواند ترید هایی با ضرر ۱٪ و سود حداقل ۵-۱۰٪ را برای شما به ارمغان بیاورد و همین امر باعث میشود شما بعد دیدن این دوره درصد بازدهی به شدت بالایی از ترید کردن بدست بیاورد.

در نظر داشته باشید که پس از تهیه این دوره به صورت دائم به جلسات و امکانات دوره دسترسی خواهید داشت. کاربران عزیز می‌توانند پس از ورود به حساب کاربری خود، در هر زمان به دوره مذکور دسترسی داشته باشید.

سوالات متداول

منتورینگ یعنی یک کارشناس با پشتیبانی تخصصی سعی در آموزش و ترید شما دارد و با پیگیری روزانه از شما، شما را در مسیر تبدیل شده به یک تریدر حرفه‌ای همراهی و آموزش می‌دهد! در این دوره شما در حوزه آموزش و ترید همراه با منتورهای حرفه‌‍‌ای تیم محمد فاموریان هستید.

این دوره شامل تمام موارد ستاپ معاملاتی اسمارت مانی میباشد که به نوع خود در کورس های فارسی زبان بی مثال است! این دوره شامل اپدیت های رایگان و پشتیبانی تخصصی میباشد و با توجه به شیوه روان توضیح استاد محمد فاموریان میتواند شما را به تسلط کامل به این ستاپ پرایس اکشن برساند.

این دوره یک دوره کامل تخصصی ترید است و دوستان تریدر با توجه به این ستاپ معاملاتی میتوانند هزینه دوره و حتی چندین برابر هزینه دوره را در اولین ترید بدست بیاورند!

پیشنیاز دوره آموزشی اسمارت مانی تکنیکال کلاسیک هست که درصورت عدم آشنایی اولیه با تکنیکال میتوانید دوره آموزشی ارز دیجیتال یا دوره آموزشی فارکس را بجای این دوره تهیه کنید.

24 ساعت پس از پرداخت هزینه دوره آموزشی اسمارت مانی به ویدئوهای آموزشی دسترسی خواهید داشت و پشتیبانان ما بعد از پرداخت وجه با شما در سریع ترین زمان ممکن ارتباط میگیرند.

پشتیبانی دوره آموزشی اسمارت مانی به صورت خصوصی و در بالاترین کیفیت با یکی از روش های زیر به درخواست شما برای شما انجام می‌شود.

 • پشتیبانی روی چت آنلاین سایت
 • پشتیبانی در واتس اپ شما
 • پشتیبانی در تلگرام شما
 • پشتیبانی به صورت تماس تلفنی

دوره آموزشی اسمارت مانی یکی از بروزترین سبک های ترید در دنیاست که میتواند ترید هایی با ضرر ۱٪ و سود حداقل ۵-۱۰٪ را برای شما به ارمغان بیاورد و همین امر باعث میشود شما بعد دیدن این دوره درصد بازدهی به شدت بالایی از ترید کردن بدست بیاورد.

بعد از خرید دوره به دلیل دسترسی کامل به ویدیو های اموزشی بازگشت وجه و تعویض دوره نداریم لطفا قبل از خرید دقت کنید.

نظرات دانشجویان

از چه کسی یاد می‌گیری؟

محمد فاموریان
سابقه بیش از 7 سال ترید و تدریس دوره های ارز دیجیتال

 • محمد فاموریان، مشاور و مدرس بیش از هزاران دانشجو از سرتاسر ایران
 • موسس هلدینگ بزرگ محمد فاموریان، آموزش بازارهای مالی
 • مشاور سرمایه‌گذاران بزرگ ایران
 • مدرس بیش از 12 دوره آموزشی در زمینه بورس، ارزهای دیجیتال و فارکس
 • بیش از 7 سال سابقه ترید و فعالیت در بازارهای مالی
 • ارائه پر سودترین استراتژی‌های معاملاتی در ایران

همین حالا ثبت نام کنید!

از طریق درگاه بانک اینترنتی، انتقال ریالی انجام دهید.

از طریق انتقال ارز دیجیتال(تتر) واریز خود را انجام دهید.