آشنایی با ارز دیجیتال بلاک توپیا یکی از موارد لازم برای افرادی است که می‌خواهند در دنیای شگفت انگیز متاورس سرمایه گذاری کنند. متاورس را می‌شود به عنوان دنیایی جدید از فضای مجازی تلقی کرد. با توجه به پیش بینی‌های اخیر در آینده‌ای نه چندان دور شاهد این خواهیم بود که همه افرد اعم از کوچک و بزرگ در آن مشغول به فعالیت هستند. معرفی ارز دیجیتال بالک توپیا، قطعاً به شما ایده بهتری برای سرمایه گذاری و یا پول درآوردن از آن را به شما می دهد؛ پس تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید: وب 3 چیست؟

ارز دیجیتال بلاک توپیا

پیشرفت بشر به سرعت در حال افزایش است. امروزه اگر نتوانید با تکنولوژی خودتان را وفق بدهید، متاسفانه از جامعه عقب مانده‌اید. دنیای بلاک چین، بسیار بزرگ است و هر فردی را ترغیب به ورود می‌کند. در این پلتفرم می توانید کارهای مختلفی از جمله بازی، صرف اوقات فراغت، کسب درآمد و … داشته باشد. Bloktopia و ارز اختصاصی آن به اسم بلاک توپیا موضوع مورد بحث میباشد. این ارز لقب سریع‌ترین رشد را در بین ارزهای دیجیتال داشته است و تا کنون توانسته است بسیار با قدرت خودش را نشان دهد. این ارز که به سرعت در بین ارزهای دیجیتال ترند شده است، یک توکن غیر متمرکز است که بر روی بستر بلاک چین پلی گان تاسیس شده است.

این مرز ارز در دنیای واقعیت مجازی توانسته یک برج 21 طبقه بسازد. به عنوان آشنایی با ارز دیجیتال بلاک توپیا می توان گفت یکی از روش های کسب درآمد این ارز این می باشد که ارزهای دیگر می توانند بر روی قله این آسمان خراش تبلیغ کنند و یا بیلبودر اختصاصی خود را تاسیس کند. به عبارت دیگر در ازای تبلیغات به ارز توپیا هزینه پرداخت کند.

بیشتر بخوانید: ارز دیجیتال فری کوین چیست؟

آشنایی با ارز دیجیتال بلاک توپیا

ساختمان 21 طبقه توپیا

آشنایی با ارز دیجیتال بلاک توپیا یعنی آشنایی با برج آسمان خراش متاورس! به عنوان برترین ارزهای دیجیتال متاورس می شود به توپیا اشاره کرد. همان طور که گفته شد توپیا توانسته یک ساختمان 21 طبقه در متاورس خریداری کند. برای این که بهتر بتوانید آن را تصویر کنید می‌توانید آن را همانند برج 21 طبقه در بهترین جای جهان فرض کنید. هر طبقه از این ساختمان دارای مغازه و ویترین‌های جذابی می باشد که می‌تواند دیگر ارزها را به نمایش در بیاورد.

یکی از جال‌ترین موضوعات بررسی بلاک توپیا، وجود گردونه شانس در طبقه اول این پلتفرم است که بسه به بخت و اقبال افراد به آنها توکن بلاک توپیا داده می شود. اگر میخواهید سخنرانی افراد مهم و ارزشمند در زمینه ارز دیجیتال را بشناسید، حتما به سراغ طبقه 6 بروید. در مورد پنت هاوس این ساختمان باید بگویم که فقط مخصوص بازی است و شما می توانید انواع بازی ها را آن جا پیدا کنید.

مقاله پیشنهادی: زمین دیجیتال چیست؟

بنیان گذار ارز بلاک توپیا

برای اینکه به آشنایی با ارز دیجیتال بلاک توپیا بپردازیم در مرحله اول به معرفی بنیانگذاران آن خواهیم پرداخت. 4 فرد به عنوان بنیان گذار این ارز معرفی شده است.

  • راس توکلی (Ross Tavakoli)
  • پدی کارول (Paddy Carroll)
  • لیبی راثول (Libby Rothwel )
  • سایمون بنسون (Simon Benson)

راس توکلی که به عنوان بنیان گذار اصلی ارز blok شناخته می شود، بر خلاف تصور ذهنی اکثر افراد، او در زمینه تولید و خلاقیت ارز دیجیتال هیچ سر رشته و تخصصی ندارد و تنها یک تحلیل‌گر برای خرید و فروش ارز دیجیتال می باشد. پدی کارول به عنوان یک بازاریاب در این پروژه همکاری داشته است. لیبی راثول مهم ترین نقش را در این پروژه ایفا کرده است و به عنوان مدیر این پلتفرم بسیار تاثیر گذار بوده است. سایمون بنسون به عنوان مدیر ارشد در این پروژه حضور داشته است و سابقه حضور و مدیریت در شرکت سونی را در رزومه خود دارد.

همچنین برای کسب اطلاعات در خصوص آشنایی با ارز دیجیتال گالا(GALA) می توانید روی لینک کلیک کنید.

ارز دیجیتال بلاک توپیا

شروع معاملات ارز دیجیتال بلاک توپیا

در خصوص آشنایی با ارز دیجیتال بلاک توپیا باید بگوییم که این ارز در سال 2021 در تعدادی از صرافی های خارجی به توکن قابل معامله تبدیل شد و امکان خرید و فروش آن به وجود آمد. امروزه بازار داغی بین این ارزهای دیجیتال و دنیای متاورس به وجود آمده است و انتظار صعود از آن را خواهیم داشت. در ابتدای کار ارز توپیا قیمتی حدود 0.079 را داشت اما تا کنون با رشد خوبی مواجه شده است که باعث خوشحالی این ارز می شود.

این ارز نیز همانند سایر ارزهای مختلف دستخوش تغییراتی شده است و در بعضی مواقع با رشد بسیار زیادی همراه بوده است. افرادی که بتوانند در قله روند صعودی این ارز سیو سود کنند، حتما تا کنون سودهای زیادی داشته اند. به عبارتی همیشه خرید در ریزش ها و فروختن ارز در قله های قیمتی بهترین روش کسب درآمد می باشد. آموزش ارز دیجیتال پیشرفته می تواند به شما در کسب درآمد مطمئن کمک کند.

ارز دیجیتال بلاک توپیا

انواع کسب و کار در بلاک توپیا

برای راه‌انداری کسب و کار از طریق این ازر 3 راه متفاوت وجود دارد که از طریق آن می توانید پول و دارایی خود را افرایش دهید.

  • خرید و فروش این ارز در صرافی ها می باشد امکان پذیر است. شما می توانید از نوسانات زیاد این ارز به نفع خودتان بهره ببرید و به دارایی خود بیافزایید.
  • مورد دوم که بسیار رایج شده است استفاده از فرصت تبلیغات بر برج است.
  • خرید، فروش و یا اجاره مغازه و ویترین ها در طبقه های مختلف.

اتفاقی نگران کننده در بلاک توپیا

موضوع مهمی که در معرفی ارز دیجیتال بالک توپیا وجود دارد، عدم ارائه اهداف آینده آن است. با توجه به این که این ارز در سال 2021 عملکرد بسیار چشم گیر و مهمی از خود نشان داده است؛ اما چیزی که به نظر نگران‌کننده آمده است، نداشتن نقشه و پلن برای سال 2022 می‌باشد. البته اینکه این ارز برنامه‌ای برای ادامه روند خود نداشته باشد کمی دور از انتظار است. پیش‌بینی ما این می‌باشد که این ارز هنوز از برنامه های مهم و خیره‌کننده خود رونمایی نکرده است.

ویژگی و قابلیت های ارز دیجیتال بلاک توپیا

مهم ترین ویژگی که باعث متفاوت بودن و خاص بودن این ارز شده است، داشتن ویترین و بازار خاص خود می‌باشد. به عبارتی این تنها ارز دیجیتال در دنیای بلاک چین می‌باشد که دارای برجی به این بزرگی است. هر ارز اگر می‌خواهد به طور وسیع، جامع و تاثیرگذار تبلیغ کند باید در این برج سرمایه گذاری کند و یا به تبلیغات بپردازد. در اینجا باید بگوییم که بلاک توپیا کاوش در دنیای متاورس زا بسیار راحت کرده است. در حقیقت متاورس آمده است تا راحتی را جایگزین دنیای پیچیده کند.

بازی بلاک توپیا

توپیا یک مجموعه بزرگ را به بازی اختصاص داده است. در این مجموعه شما می توانید با انجام بازی کسب درآمد کنید و در قرعه کشی های بسیار جذاب و شگفت انگیز آن آشنا شوید و اطلاعات خود را در زمینه آشنایی با ارز دیجیتال بلاک توپیا بالا ببرید.

مقاله پیشنهادی: بازی CryptoCars چیست؟

پیج اینستاگرام محمد فاموریان

کیف پول های بلاک توپیا

پس از بررسی بلاک توپیا، شما برای نگهداری ارز دیجیتال خود نیاز به کیف پول مطمئن دارید. تعدادی از کیف پول‌ها از ارز بلاک توپیا پشتیبانی می‌کنند و شما می توانید با خیالی آسوده ارز خود را در آن نگهداری کنید. کیف پول متاماسک یکی از قدرت‌مندترین کویف پول حال حاظر می‌باشد که از این ارز پشتیبانی می کند. چنانچه برای راه‌اندازی کیف پول متامسک به مشکل برخوردید، مقاله راهنمایی استفاده از کیف پول متامسک را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *